Amatorskie sztuki walki MMA podczas FIT Weekendu

W trakcie tegorocznej edycji FIT Weekendu w Targach Kielce, po raz pierwszy w historii wydarzenia, odbędą się amatorskie zawody MMA. Zapowiada się niezapomniane widowisko sportowe!

„Mixed martial arts” czyli MMA, to przede wszystkim duży zakres dozwolonych technik walki, takich jak mauythai, bjj czy zapasy! W zasadzie można przyjąć, że dopuszczalne są wszystkie techniki dozwolone w innych sportach walki bez broni – dzięki temu sport ten jest niezwykle spektakularny ale także bardzo wymagający!

Organizatorem zmagań jest stowarzyszenie Amatorska Liga MMA – najstarsza w Polsce organizacja zajmująca się popularyzacją i promocją zawodów mieszanych stylów walk na poziomie amatorskim, organizująca największe w Europie zawody amatorskiego MMA.

Najważniejsze wydarzenie w branży fitness 2018, jakim jest FIT Weekend, to obowiązkowa pozycja dla miłośników sportu, jak i tych, którzy szukają inspiracji do rozpoczęcia swojej fit przygody. Tegoroczny program wydarzenia zapowiada się bardzo ciekawie – jest różnorodny i bogaty! Warto zatem zapamiętać daty, od 20 do 22 kwietnia 2018 i zaplanować FIT Weekend w Targach Kielce.