Dziewczyny ze Squat_twinss oficjalnymi ambasadorkami FIT Weekendu 2018

Siostry Krakowskie, popularne influencerki, które w zawrotnym tempie podbijają branżę fitness, zostały oficjalnymi ambasadorkami najważniejszego wydarzenia branży fitness i kulturystyki w Polsce. 

Sandra i Agnieszka Krakowskie, to piękne bliźniaczki, które energicznie wkroczyły do świata fit-gwiazd, tworząc popularny profil na Instagramie Squat_twinss. Dziewczyny motywują Polki do ćwiczeń, zachęcają do zmiany trybu życiu i „bycia fit. Najbardziej intrygujące jest to, że są one niemal identyczne –  ciężko jest znaleźć między nimi jakąkolwiek różnice. Oprócz prężnie działającego konta na profilu Instagram, Sandra i Agnieszka są trenerkami personalnymi. Na co dzień współpracują z jedną z Warszawskich siłowni – zajmują się zajęciami fitness i doborem odpowiedniej diety.

W ostatni weekend, można było spotkać Sandrę i Agnieszkę podczas Debiutów w Kulturystyce i Fitness w Krakowie, gdzie wspierały swojego podopiecznego i szykowały się do FIT Weekendu w Targach Kielce.

Obok sióstr Krakowskich, ambasadorami FIT Weekendu została Justyna Zięcina, wicemistrzyni świata w bikini fitness oraz Szymon Łada, Mistrz Świata, Mistrz Europy i Mistrz Polski w Kulturystyce.