Justyna Zięcina ambasadorką FIT Weekendu 2018

Piękna wicemistrzyni świata w bikini fitness, została oficjalną twarzą najważniejszych targów dla aktywnych, które po raz trzeci odbędą się od 20 do 22 kwietnia w Targach Kielce. Tegoroczne święto zdrowego i aktywnego stylu życia zapowiada się naprawdę imponująco!

Justyna Zięcina, wicemistrzyni świata w bikini fitness, po raz kolejny została ambasadorką kieleckiego wydarzenia FIT Weekend 2018 i dołączyła tym samym do grona wybitnych sportowców reprezentujących najważniejszą imprezę branży fitness i kulturystyki w Polsce. Zdecydowanie największym atutem, pochodzącej z Tychów fitnesski, jest wysportowana sylwetka, bez nadmiernego rozrostu mięśni. Ślązaczka motywuje wiele kobiet do zmiany trybu życia. A jej samozaparcie jest godne podziwu. Restrykcyjne przestrzeganie diety i codzienne treningi z ciężarkami, dają spektakularne efekty.

Program Fit Weekendu 2018 jest pełen atrakcji. Zapowiada się bardzo interesująca rywalizacja na różnych płaszczyznach sportu. Zarówno zapaleni miłością do aktywnego i zdrowego stylu życia, jak i poszukujący motywacji do jego rozpoczęcia, znajdą w Targach Kielce coś dla siebie. Podczas FIT Weekendu 2018 po raz pierwszy zobaczymy MMA, do programu wydarzenia wracają Mistrzostwa Polski Muay Thai IFMA, ponownie do rywalizacji staną najlepsze kobiety w Międzynarodowych Zawodach Pole Dance i oczywiście nie zabraknie Mistrzostw Polski Mężczyzn i Par w Kulturystyce, a panie zawalczą o tytuł Mistrzyni Fitness. Warto zaplanować kwietniowy weekend w Targach Kielce, bo będzie się działo!