Deadlift – firma zrodzona z pasji

Jednym z wystawców podczas FIT Weekend  będzie Deadlift Company, polska firma zajmująca się tworzeniem, produkcją i sprzedażą odzieży sportowej. Już po raz trzeci Targi Kielce w dniach 21-22 kwietnia, zamienią się w sportową arenę zmagań z rozbudowaną strefą targową.

Deadlift to brand, który wyróżnia wysoka jakość produktów oraz nietuzinkowy designe z motywującym przekazem „Deadlift- od ludzi z pasją dla ludzi z pasją!”. Deadlift buduje społeczność ludzi zainteresowanych sportem, którzy cenią sobie modny wygląd i maksymalny komfort w trakcie ćwiczeń!

Podczas FIT Weekend Deadlift zaprezentuje projekty łączące elementy streetwear’u oraz świata fitnessu. Firma stawia przede wszystkim na rodzime materiały, a całość produkcji odbywa się w Polsce.

Dzięki organizacji Mistrzostw Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness, Pole Dance Show, Mistrzostw Polski Muaythai IFMA, Grand Prix Polski Karate Kyokushin i gali Amatorskiej Ligii MMA, kielecki ośrodek wystawienniczo – kongresowy odgrywa kluczową rolę na sportowej mapie kraju.

Nie zwlekaj! Już dziś zaplanuj kwietniowy weekend w Targach Kielce i przeżyj z nami najważniejszą imprezę w Polsce Południowo – Wschodniej pod znakiem sportu!