Maraton na trampolinach i trening BounceFit

Podczas FIT Weekend 2018 odbędzie się II edycja 3-godzinnego maratonu na trampolinach oraz trening w specjalnych butach BounceFit.

Jumping Fitness to trening z wykorzystaniem trampolin. Nowa odmiana fitnessu to forma ćwiczeń fizycznych i doskonała zabawa! Podczas jednej godziny Jumping Fitness jesteśmy w stanie spalić nawet do 800kcal. Wzmacniamy przy tym mięśnie głębokie i poprawiamy pracę serca.

Trening Bounce Fit to nowość na rynku fitnessInnowacyjny program treningowy został stworzony z myślą o zajęciach grupowych polegających na wykorzystaniu specjalnych butów BounceFit.  Podczas najważniejszego wydarzenia w branży fitness i kulturystyki w Polsce FIT Weekend 2018, zaplanowane zostały dwa 1-godzinne treningi z wykorzystanie właśnie tych butów. Zachęcamy do udziału w zabawie! Należy jedynie założyć dłuższe bawełniane skarpetki, potem sportowe buty i zapiąć klamry! Utrzymanie równowagi w butach BounceFit jest proste. Specjalne obuwie do treningu BounceFit wytrzymuje obciążenie do 90kg.

Organizatorem maratonu na trampolinach i treningu BounceFit jest kieleckie Studio Trampolin JumpFitNie przegap sportowego weekendu Targach Kielce!