Targi Kielce w sportowym stylu!

Od 21 kwietnia w kieleckim ośrodku trwać będzie Fit Weekend 2018. Oprócz mistrzostw: kulturystyki i fitness, pole dance, muaythai i trójboju siłowego, zobaczymy Grand Prix Karate i Amatorską Ligę MMA.

 

Atrakcje przygotowane przez organizatorów dowodzą, że przygodę ze sportem może zacząć każdy. Oprócz zawodów z różnych dyscyplin na zwiedzających czeka strefa targowa, strefa doradcza z trenerami personalnymi i trenerami crossfit, pokazy, możliwość wypróbowania specjalnych maszyn modelujących sylwetkę, maratony spinningu i na trampolinach.

Bogaty program wydarzenia

Najbardziej widowiskowe Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness zostaną rozegrane w sobotę i niedziele od godziny 9.00 do 17.00 w hali F.

W tym samym czasie w Targach Kielce zostaną rozegrane Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness (hala F), Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 20 oraz Weteranów w Trójboju Siłowym Klasycznym (hala F) oraz Mistrzostwa Polski Juniorów i Seniorów Muaythai IMFA (hala G).

 

Stałym punktem programu FIT Weekendu są zawody Grand Prix Polski Karate Kyokushin, które zaplanowano na 21 kwietnia w godzinach od 9.00 do 17.00 w hali F.

Nie byłoby FIT Weekendu bez Pole Dance Show. Mistrzostwa tradycyjnie odbędą się w Centrum Kongresowym Targów Kielce, na Sali OMEGA. Zawody zaplanowano na sobotę i niedziele, oficjalna część zawodów rozpocznie się każdego dnia o godzinie 14.00.

pole dance
pole dance

Do programu FIT Weekend 2018 dołącza nowa formuła: ALMMA – Puchar Octagonu, czyli Amatorska Liga MMA. Zawody zostaną rozegrane między godziną 10.00 a 18.00
w hali G.

 

Strefa FIT Weekend Challenge

Zarówno w sobotę jak i w niedziele w strefie FIT Weekend Challenge będą obywać się specjalne pokazy crossfitowe, m.in. mini-zawody na spalanie kalorii. Dodatkowo będzie możliwość skorzystania z porad trenerów personalnych czy wypróbowania specjalnych maszyn do ćwiczeń.

Strefa FIT Weekend Challenge będzie dostępna dla zwiedzających w sobotę oraz w niedziele w godzinach od 9.00 do 17.00.

 

Bilety wstępu

Bilety na FIT Weekend 2018 można zakupić drogą elektroniczną przez stronę wydarzenia w cenie 30 PLN i
w kasach przy wejściu na targi 21-22 kwietnia w cenie 35 PLN.  Bilet jest jednodniowy i upoważnia do poruszania się na terenie Targów Kielce w halach F/G.