Podsumowanie ALMMA 149 Kielce – Pucharu OCTAGONU

Do bogatego programu FIT Weekendu 2018 dołączyła Amatorska Liga MMA, która wzbudziła ogromnie zainteresowanie wśród zwiedzających. Strategicznym sponsorem ALMMA 149 Kielce była firma Octagon.

Poniżej przedstawiamy Wam podsumowanie zmagań:

Klasyfikacja generalna

  1. Cross Fight Radom 2 x  – 1 x  – 2 x
  2. Klincz Kielce 2 x  – 1 x  – 0 x
  3. Pankration Team Rzeszów 1 x  – 2 x  – 0 x
  4. Copacabana Kielce 1 x  – 2 x  – 0 x
  5. SK Kickboxing Kielce 1 x  – 1 x  – 2 x

 

Ranking mężczyzn

Turniej Ograniczona Formuła Senior OPEN

  1. Mochocki Piotr (Cross Fight Radom)
  2. Topolski Adrian (Brak klubu)

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 84 kg

  1. Piechota Tomasz (Spartakus Rzeszów)
  2. Fąfara Tomasz (Brak klubu)
  3. Kubicki Maciej (SK Kickboxing Kielce)

 

Turniej Ograniczona Formuła Senior do 70 kg

  1. Dziewięcki Jacek (SK Kickboxing Kielce)
  2. Filipek Adam (MARGA SFG Puławy)

Turniej Junior do 77 kg

  1. Karyś Michał  (Klincz Kielce)
  2. Rogalski Tymoteusz (Brak klubu)

 

Turniej Junior do 70 kg

  1. Sutyła Karol (Pankration Team Rzeszów)
  2. Pilat Mateusz (Brak klubu)
  3. Jankowski Tomasz (SK Kickboxing Kielce)

 

Turniej Junior do 66 kg

  1. Vazaev Islam (Stowarzyszenie Strefa Mocy)
  2. Semenenko Daniel (Cross Fight Radom)
  3. Szyszka Igor (Cross Fight Radom)

 

Turniej Junior do 61 kg

  1. Akhyad Khadzhiev (Stowarzyszenie Strefa Mocy)
  2. Wieczorek Cyprian (UKS Ronin )
  3. Dobrowolski Jakub (SK Kickboxing Kielce)

 

Turniej Pierwszy Krok do 93 kg

  1. Kaźmierczak Kamil (SHARK TOP TEAM)
  2. Kamiński Jakub  (SK Kickboxing Kielce)
  3. Moćko Kamil (Szkoła Walki Drwala)

 

Turniej Pierwszy Krok do 84 kg

  1. Stastny Tomasz (Centrum Sportów Walki Kraków Nowa Huta)
  2. Lachcik Paweł (Pankration Team Rzeszów)
  3. Wilk Mateusz (Centrum Sportów Walki Kraków Nowa Huta)

 

Turniej Pierwszy Krok do 77 kg

  1. Kościowski Patryk (Cross Fight Radom)
  2. Rogula Michał (Copacabana Kielce)
  3. Waśniewski Bartosz (Cross Fight Radom)

 

Turniej Pierwszy Krok do 70 kg

  1. Stefański Kamil (Klincz Kielce)
  2. Lachcik Dominik (Pankration Team Rzeszów)
  3. Gawrjołek Rafał (MARGA SFG Puławy)

 

Turniej Pierwszy Krok do 66 kg

  1. Alimjanov Nodir (Copacabana Kielce)
  2. Uba Jakub (Klincz Kielce)

Turniej Pierwszy Krok do 61 kg

  1. Tersa Mateusz (Brawler Końskie)
  2. Jamorski Rafał (Copacabana Kielce)
  3. Bać Wojciech (Brak klubu)