Blog

 Do końca pozostało

DZIEŃ 17
Kolejne wyzwanie – ścinka!

Centrum Wspinaczkowe MOBIUS Studio to nasze kolejne wyzwanie w ramach FIT Weekend Challenge! Nie możemy się już doczekać jego realizacji! Ze ścinką zmierzymy się  w najbliższą niedziele.

Paulina, Kasia – Mobius rzuca Wam wyzwanie! Czy dziewczyny z Targi Kielce S.A. dadzą radę?! Dowiecie się niebawem! 😀

Opublikowany przez Mobius na 19 marca 2018

DZIEŃ 15
Ćwiczenia z URSUSEM podczas AGROTECH 2018

Marka URSUS zaprosiła nas na swoje stoisko i dała nam kolejne wyzwanie – trening wśród maszyn rolniczych! Oczywiście bez przeszkód wykonaliśmy całą serię ćwiczeń w ramach ostatniego dnia największej wystawy rolniczej w Polsce. Dlaczego postawiliśmy na ten nietypowy trening? Otóż Kasia, biorąca udział w FIT Weekend Challenge, jest odpowiedzialna za największe targi techniki rolniczej w Polsce od strony public relations! 

fot. Szafulskafotografuje
Główną atrakcją na stoisku marki URSUS, podczas tegorocznej wystawy rolniczej w Targach Kielce, był najnowszy ciągnik URSUS C-380. 

 

Fot. Szafulskafotografuje
Od lewej Kasia i Przemek Kiczor z Healthy CURLY LifeStyle.

 

DZIEŃ 14
Sobotnie ćwiczenia przebiegły w tanecznej atmosferze

FIT Weekend Challenge

Grunt to pozytywne nastawienie 🙂 Do końca zadania #fitweekendchallenge pozostało 34 dni! Katarzyna i Paulina idą jak burza! 🙂 Katarzyna Kiczor i Przemek Kiczor z Healthy CURLY LifeStyle #youarethebest 🙂

Opublikowany przez FIT Weekend na 18 marca 2018

 

DZIEŃ 13
Wspomnienie z karate z Kyoko – Akademia Karate Kyokushin

Wyzwanie Karate zaliczone! #FitWeekendChallenge

Podczas pierwszego dnia Fit Weekendu, odbędzie się, m.in. Grand Prix Polski Karate Kyokushin! Katarzyna i Paulina z Targi Kielce S.A. oraz Katarzyna i Przemek z Healthy CURLY LifeStyle mieli okazję wziąć udział w treningu w Klubie Karate Kyokushin CHIKARA! Kolejne wyzwanie w ramach Fit Weekend Challenge zaliczone💪 Dziękujemy Ernest Miszczyk oraz małym i dużym karatekom 感謝 💪

Opublikowany przez FIT Weekend na 14 marca 2018

DZIEŃ 12
Odchudzanie innowacyjnymi metody w kieleckiej Manufakturze Sylwetki

Dziewczyny z Biura Prasowego Targów Kielce ostro trenują przed FIT Weekendem 2018! Do końca ich wyzwania zostało 38 dni. Odchudzanie Pauliny z Targów Kielce zostało dodatkowo wsparte innowacyjnymi rozwiązaniami przy użyciu specjalnie zaprojektowanych maszyn służących do modelowania sylwetki – a wszystko dzięki uprzejmości kieleckiej Manufaktury Sylwetki.

Paulina korzysta z limfodrenażu, rolek oraz bieżni, która działa zarówno na podciśnienie, jak i podczerwień. Podciśnienie powoduje ściąganie większej ilości krwi w dolne partie ciała – co przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Natomiast promieniowanie podczerwone pozwala na błyskawiczne rozgrzanie tkanek i mięśni wzmagając krążenie i metabolizm.

Dodatkowo w ramach akcji FIT Weekend Challenge Manufaktura Sylwetki zaproponowała Kasi i Paulinie suplementacje marki FitLine wspomagającą odchudzanie i regenerację po treningu. Preparaty tej marki spełniają międzynarodowe wymogi jakości zgodnie ze standardami.

DZIEŃ 10
Smacznego! 

Dziewczyny dzień zaczynają zdrowym koktajlem! Kasia z bananem, siemieniem lnianym, mlekiem kokosowo-migdałowym, a Paulina piję koktajl ze świeżego soku z ananasa, szpinaku, truskawki i mleka kokosowego! Mniam!

DZIEŃ 7
Wyzwanie dla Filipa Chajzera

Czy Filip Chajzer podejmie wyzwanie Kasi i Pauliny z Targów Kielce oraz Healthy CURLY LifeStyle? #filippodejmijwyzwanie

Filip Aleksander Chajzer podejmij wyzwanie i dołącz do nas! Robimy rzeczy, których nigdy wcześniej nie próbowałyśmy!…

Opublikowany przez Paulina Świder na 9 marca 2018

Wyzwanie karate – zrealizowane 

O tym jak wyglądają walki karateków będzie można przekonać się już 21 kwietnia podczas FIT Weekend w Targach Kielce. 

Fot. Szafulskafotografuje

Dziewczyny z Biura Prasowego Targów  i trenerzy Healthy CURLY LifeStyle mieli okazję trenować w Klubie Karate Kyokushin CHIKARA Kielce  pod okiem Ernesta Miszczyka.

Fot. Szafulskafotografuje

DZIEŃ 6
Zrób sobie prezent na Dzień Kobiet i podejmij wyzwanie!

Z okazji Dnia Kobiet wszystkim paniom życzymy samych wspaniałości
i  zachęcamy do przyłączenia się do akcji Targów Kielce –  FIT Weekend Challenge i zmiany dotychczasowego stylu życia!

Kasia i Paulina z Biura Prasowego Targów Kielce, które sześć dni temu rozpoczęły 50-dniowe wyzwanie FIT Weekend Challenge, dzień 8 marca rozpoczęły od porannego, intensywnego treningu wraz z Kasią I Przemkiem Kiczor z Healthy CURLY LifeStyle. Podczas ćwiczeń, za pośrednictwem TVP Info, zaprosili wszystkie panie w naszym kraju na FIT Weekend w Targach Kielce oraz do udziału w zabawie i do stawiania przed sobą nowych wyzwań!

DZIEŃ 5
FIT Weekend Challenge to nie przelewki! Zobaczcie sami

FIT Weekend Challenge! Podejmij wyzwanie z Targami Kielce!

Katarzyna i Paulina z Biura Prasowego Targi Kielce S.A. podjęły wyzwanie! Cel Pauliny to zrzucenie od 3 do 8 kilogramów. Kasia ma inne zadanie: zbudować formę i przybrać na wadze 3/4 kilo. Finał metamorfozy dziewczyn odbędzie się już w kwietniu, podczas Fit Weekendu – najważniejszego wydarzenia branży fitness i kulturystyki w Polsce 🙂 Dziewczyny z Targów wspierają trenerzy personalni Katarzyna Kiczor i Przemek Kiczor z Healthy CURLY LifeStyle oraz Paulina i Marta z Nowamed!

Opublikowany przez FIT Weekend na 9 marca 2018

 

DZIEŃ 4
Dziewczyny z Targ
ów Kielce podjęły kolejne wyzwanie!

Tym razem Kasia i Paulina z Biura Prasowego Targów Kielce wraz
z trenerami personalnymi podjęli się morsowania, by zregenerować swoje siły po intensywnych ćwiczeniach!

– Regeneracja to nieodłączna cześć treningu, którą należy traktować na równi z ćwiczeniami fizycznymi, by efektywnie dbać o swoje zdrowie i o swoją sylwetkę. Skuteczne sposoby na odnowę sił to, między innymi odpoczynek między treningami, sen, zbilansowane odżywianie, suplementacja, relaks, sauna, ciepłe i zimne prysznice, masaż czy właśnie morsowanie – wyjaśnia Przemek Kiczor, trener personalny z Healthy CURLY LifeStyle.

Finał metamorfoz dziewczyn, już w kwietniu podczas FIT Weekendu w Targach Kielce – najważniejszego wydarzenia branży kulturystyki i fitness
w Polsce. Widząc upór i zawziętość dziewczyn z Biura Prasowego Targów nie możemy się już doczekać ukończenia challengu, by móc zobaczyć ich przemianę!

DZIEŃ 2
FIT Weekend Challenge – zdrowa rywalizacja

Fot. Szafulskafotografuje

Do końca zadania zostały 48 dni! Dziewczyny z Biura Prasowego Targów Kielce idą jak burza!

Kasię i Paulinę oprócz wyznaczonego celu, różni wiek, waga, wzrost – to wszystko jeszcze bardziej podkręca atmosferę rywalizacji, bowiem trenerzy personalni z Healthy CURLY LifeStyle, rozdzielili między siebie podopieczne!

Paulina aż do FIT Weekendu w Targach Kielce, będzie ćwiczyć pod okiem Kasi Kiczor, która opracowała dla niej trening składający się z trzech części.
Pierwsza część jest mobilizująco-rozciągająca i ma za zadanie przygotować ciało Pauliny do dużego wysiłku fizycznego i do zwiększenia jej zakresów ruchu. Dzięki temu w fazie drugiej, jaką jest trening siłowy, jest ona w stanie
w pełni wykorzystać swoje możliwości. Ten etap treningu ma zadanie mocno kształtować sylwetkę i prowokować jej ciało do uruchomienia spalania zasobów tkanki tłuszczowej. Ostatnią częścią naszego codziennego spotkania są interwały, przy których prawdziwe spalanie zaczyna się nie w czasie, ale po treningu
tłumaczy trenerka.

Natomiast Przemek Kiczor podjął się ćwiczeń z Kasią i opracował dla niej trening siłowy, który przy zachowaniu odpowiedniej diety ma za zadanie zwiększyć przyrost masy mięśniowej oraz poprawić sylwetkę. Oprócz tego
w treningu Kasi pojawia się sporo ćwiczeń rozciągających i mobilizacyjnych.

Treningi dziewczyn z Targów Kielce wraz z trenerami personalnymi z Healthy CURLY LifeStyle odbywają się codziennie i trwają około 1,5 godziny. Ponad 500 metrów kwadratowych do ćwiczeń udostępnia CrossFit Kielce, jedyny afiliowany klub w mieście i oficjalny partner akcji FIT Weekend Challenge.

 

DZIEŃ 1
FIT Weekend Challenge! Targi Kielce rzuciły 50-dniowe wyzwanie

Kasia i Paulina z Biura Prasowego Targów Kielce podjęły challenge. Cel Pauliny to zrzucenie od 3 do 8 kilogramów. Kasia ma inne zadanie: zbudować formę i przybrać na wadze 3/4 kilo. Finał metamorfozy dziewczyn odbędzie się już w kwietniu, podczas Fit Weekendu – najważniejszego wydarzenia branży fitness i kulturystyki w Polsce.

Dziewczyny z Targów wytrwale trenują pod bacznym okiem Kasi
i Przemka Kiczor z Healthy CURLY LifeStyle, pary najlepszych trenerów personalnych w Kielcach. Każdy kolejny dzień to nowe wyzwania. Challengowy team codziennie zawzięcie ćwiczy podczas treningów indywidualnych w jedynym afiliowanym klubie CrossFit Kielce, a także niebawem zmierzy się z zadaniami od instruktorów karate, muay thai, MMA czy pool dance. Intensywnemu wysiłkowi fizycznemu dziewczyn, towarzyszy specjalnie dostosowana do potrzeb każdej z nich dieta, o którą zadbały Paulina Piotrowska i Marta Kaleta z Nowamed.

Organizatorami FIT Weekend Challenge są Targi Kielce, Katarzyna i Przemek Kiczor z Healthy CURLY LifeStyle. Partnerami akcji są CrossFIT Kielce, Nowamed, Manufaktura Sylwetki, Szafulskafotografuje, Potravka I FitLine .