Blog

FIT Weekend Challenge 2018 dobiegł końca!

50 sportowych, aktywnych i zdrowych dni upłynęło bardzo szybko, a co najważniejsze przyniosło sylwetkowy sukces Paulinie Świder i Katarzynie Kulińskiej z Biura Prasowego Targów Kielce.

Kombinacja zdrowej dobrze zbilansowanej diety, zindywidualizowanych treningów pod okiem trenerów personalnych – Kasi i Przemka Kiczor z Healthy CURLY LifeStyle oraz liczne sportowe challenge przyniosły fantastyczne efekty.

Dziewczyny nie tylko inaczej i lepiej wyglądają, ale co równie istotne, czują się dużo lepiej, pewniej i zdrowiej. Mają więcej energii i jeszcze więcej uśmiechu na twarzy.

Co udało się osiągnąć u Pauliny podczas diety redukcyjnej i dzięki treningowi siłowemu i interwałowemu oraz wizytom w Manufakturze Sylwetki to:
– 5 kg mniej na wadze, a jeszcze bardziej spektakularne efekty udało się osiągnąć w obwodach:
MINUS 8 cm w pasie
MINUS 6 cm w tali
MINUS 3 cm w biodrach
MINUS 4 cm w udzie
MINIS 0,5 cm w ramieniu

Co udało się osiągnąć u Kasi dzięki diecie o dodatnim bilansie kalorycznym i dzięki treningowi siłowemu oraz wizytom w Manufakturze Sylwetki to:
3 kg więcej na wadze, a w obwodach przedstawia się to tak:
PLUS 2 cm w pasie
PLUS 1 cm w tali
PLUS 1 cm w biodrach
PLUS 2 cm w udach
PLUS 0,5 cm w ramieniu

Dziewczyny udowodniły, że nawet w tak krótkim czasie (zaledwie 50 dni) dzięki pomocy i wsparciu profesjonalistów można dokonać zmiany swojej sylwetki, a tym bardziej stylu swojego życia na lepszy i dużo zdrowszy.

Zdecydowanie Dziewczyny nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa w kwestii zmiany swojej sylwetki!!! Wyzwanie 50 dni to tak naprawdę piękny początek, nowego, lepszego rozdziału w ich życiu…

 

DZIEŃ 40
Zadanie pole dance zostało zaliczone!

 fot. Szafulskafotografuje

To zadanie wcale nie należało do łatwych! By na własne oczy przekonać się, że pole dance to przede wszystkim dyscyplina sportowa (efektowna i trudna), warto zaplanować kwietniowy weekend w Targach Kielce i zobaczyć na żywo Międzynarodowe Zawody Pole Dance 2018, organizowane przez szkołę tańca na rurze MY WAY.

DZIEŃ 39
Konferencja Prasowa Fit Weekendu na 57 metrach 

Spotkanie odbyło się w wieży widokowej Targów Kielce. Fit Weekend Brunch dedykowany był najważniejszemu wydarzeniu branży fitness i kulturystyki w Polsce FIT Weekend 2018.

Fit Weekend Brunch

Rozgrzewka w Targi Kielce S.A. zaliczona! Jeszcze jedna rozgrzewka czeka na Was w Galeria Echo 💪💪już w tą sobotę! Do wygrania wejściówki, m.in. na Fit Weekend, ściankę Mobius i Park Rozrywki FlySky 🙂 Healthy CURLY LifeStyle Ernest Miszczyk Rafal Maciaszek Katarzyna Kulińska Michał Łysek Marlena Wojnowska Monika Woźniak Manufaktura Sylwetki Dariusz Michalak Urszula Kołodziejczyk Przemek Kiczor Katarzyna Kulińska Katarzyna Rosołowska Marta Janda Nowamed Manufaktura Sylwetki Radio Kielce TVP3 Kielce RMF MAXXX Echo Dnia Kielce

Opublikowany przez FIT Weekend Czwartek, 12 kwietnia 2018

FIT Weekend Brunch był okazją do spotkania ze światowej klasy sportowcami: Justyną Zięciną, Wicemistrzynią Świata Bikini Fitness i Arkadiuszem Tańculą, twórcą  Inżynierii Ciała, trenera, aktora popularnego paradokumentu Lombard, ambasadora marki NUTREND Polska, który zmienił sylwetki ponad 1000 Polaków, dokumentując to na swoim blogu.

 

Podczas FIT Weekendu, który odbędzie się 21-22 kwietnia w Targach Kielce, zaplanowano wiele wydarzeń towarzyszących. Ich reprezentanci będą obecni podczas FIT Weekend Brunchu, m.in. Sekcja Sportów Walki Klincz organizator Mistrzostwa Polski Muay Thai IFMA, Ernest Miszczyk z Klubu Karate Kyokushin CHIKARA Kielce współorganizator Grand Prix Polski Karate Kyokushin, Marta Janda z kieleckiego studia tańca MY WAY organizatora Międzynarodowych Zawodów Pole Dance Show 2018. Pojawią się także partnerzy akcji FIT Weekend Challenge, czyli 50-dniowego wyzwania podjętego przez Katarzynę Kulińską i Paulinę Świder z Biura Prasowego Targów Kielce. Spotkanie oprócz możliwości poznania wszystkich „od kuchni”, było okazją do  ćwiczeń z trenerami personalnymi –  Katarzyną i Przemkiem Kiczor z Healthy CURLY LifeStyle, którzy wykonają pokaz ćwiczeń.

 

DZIEŃ 38
Skaczemy we Fly Sky!

Dziękujemy Parkowi Rozrywki FlySky  za super wyzwanie! Było ekstra!

fot Szafulskafotografuje

Kto jeszcze nie miał okazji spróbować trampolin, koniecznie musi nadrobić!

fot Szafulskafotografuje

Już w tą sobotę podczas „Rozgrzewki przed Fit Weekendem w Galerii Echo będzie okazja do zgarnięcia wejściówek! #FITWeekendChallenge

 

DZIEŃ 23
Wspinamy się na sam szczyt!

Wyzwanie rzucił nam Daniel ze ścianki wspinaczkowej MOBIUS! Oczywiście Kasia i Paulina z Biura Prasowego Targów Kielce oraz Przemek i Kasia z Healthy CURLY LifeStyle nie mogli się go doczekać!

Katarzyna Kulińska wykazała się niemałą odwagą i po raz kolejny udowodniła, że jest wysportowana i podejmie się każdego wyzwania! Kasia weszła do tzw. „komina”, a to nie lada wyczyn!

Paulina również pokonała lęk przed wysokościami i wspięła się na wyżyny swoich możliwości!

Piękne zdjęcia wykonała Basia Szafulska, oficjalna partnerka akcji FIT Weekend Challenge! Basia towarzyszy nam ze swoim celnym okiem fotoreporterskim podczas każdego wyzwania!

 

DZIEŃ 22
Boks tajski – no problem!

Jeżeli było już MMA, to najwyższa pora na Muay Thai. Do udziału w zajęciach z boksu tajskiego, Kasię i Paulinę z Targów Kielce oraz Przemka i Kasię Kiczor z Healthy CURLY LifeStyle zaprosiła Sekcja Sportów Walki Klincz z Kielc. Poradzili sobie brawurowo!

Fot. Szafulskafotografuje

A my czekamy na Mistrzostwa Polski Muay Thai IFMA, czyli najbardziej prestiżowe wydarzenie dla tej sekcji sportów, powracające do programu FIT Weekend 2018 w Targach Kielce

Fot. Szafulskafotografuje

Fot. Szafulskafotografuje

DZIEŃ 21
Wspólny trening z Arkadiuszem Tańculą oraz Filipem Dz, ambasadorami marki NUTREND. 

Ekipa FIT Weekend Challenge wybrała się do Krakowa na spotkanie z popularnymi influencerami branży sportowej: Inżynieria Ciała – Arkadiusz Tańcula oraz Filipem Dz.

Kasia i Paulina, pod bacznym okiem trenerów personalnych odbyły trening w siłowni Relax Body Club w Krakowie.

DZIEŃ 20
Kino Kobiet – rozdajemy bilety!

Braliśmy udział w wydarzeniu Kino Kobiet w Kinie Helios. Sześć odważnych uczestniczek otrzymało od nas zaproszenia na FIT Weekend oraz na zajęcia do Manufaktury Sylwetki. Kto przegapił, niech się nie martwi! Będziemy jeszcze 18 kwietnia.

Fot. Szafulskafotografuje

DZIEŃ 19
Misja MMA wykonana!

Duże zainteresowanie budzi nowość w programie FIT Weekend 2018, czyli ALMMA – AMATORSKA LIGA MMA. Dziewczyny z Biura Prasowego Targów Kielce oraz Przemek i Kasia z Healthy CURLY LifeStyle, którzy specjalnie pojechali do Sochaczewa aby wykonać kolejne wyzwanie, mieli okazję skosztować MMA! Mamy ich krótki komentarz po tej wycieczce – MMA to niesamowite emocje!

Na zdjęciu ekipa FIT Weekend Challenge oraz Sławomir Cypel, Prezes Stowarzyszenia Amatorskiej Ligi MMA.

DZIEŃ 17
Kolejne wyzwanie – ścinka!

Centrum Wspinaczkowe MOBIUS Studio to nasze kolejne wyzwanie w ramach FIT Weekend Challenge! Nie możemy się już doczekać jego realizacji! Ze ścinką zmierzymy się  w najbliższą niedziele.

Paulina, Kasia – Mobius rzuca Wam wyzwanie! Czy dziewczyny z Targi Kielce S.A. dadzą radę?! Dowiecie się niebawem! 😀

Opublikowany przez Mobius Poniedziałek, 19 marca 2018

DZIEŃ 15
Ćwiczenia z URSUSEM podczas AGROTECH 2018

Marka URSUS zaprosiła nas na swoje stoisko i dała nam kolejne wyzwanie – trening wśród maszyn rolniczych! Oczywiście bez przeszkód wykonaliśmy całą serię ćwiczeń w ramach ostatniego dnia największej wystawy rolniczej w Polsce. Dlaczego postawiliśmy na ten nietypowy trening? Otóż Kasia, biorąca udział w FIT Weekend Challenge, jest odpowiedzialna za największe targi techniki rolniczej w Polsce od strony public relations! 

Fot. Szafulskafotografuje
Główną atrakcją na stoisku marki URSUS, podczas tegorocznej wystawy rolniczej w Targach Kielce, był najnowszy ciągnik URSUS C-380. 

 

Fot. Szafulskafotografuje
Od lewej Kasia i Przemek Kiczor z Healthy CURLY LifeStyle.

 

DZIEŃ 14
Sobotnie ćwiczenia przebiegły w tanecznej atmosferze

FIT Weekend Challenge

Grunt to pozytywne nastawienie 🙂 Do końca zadania #fitweekendchallenge pozostało 34 dni! Katarzyna i Paulina idą jak burza! 🙂 Katarzyna Kiczor i Przemek Kiczor z Healthy CURLY LifeStyle #youarethebest 🙂

Opublikowany przez FIT Weekend Niedziela, 18 marca 2018

 

DZIEŃ 13
Wspomnienie z karate z Kyoko – Akademia Karate Kyokushin

Wyzwanie Karate zaliczone! #FitWeekendChallenge

Podczas pierwszego dnia Fit Weekendu, odbędzie się, m.in. Grand Prix Polski Karate Kyokushin! Katarzyna i Paulina z Targi Kielce S.A. oraz Katarzyna i Przemek z Healthy CURLY LifeStyle mieli okazję wziąć udział w treningu w Klubie Karate Kyokushin CHIKARA! Kolejne wyzwanie w ramach Fit Weekend Challenge zaliczone💪 Dziękujemy Ernest Miszczyk oraz małym i dużym karatekom 感謝 💪

Opublikowany przez FIT Weekend Środa, 14 marca 2018

DZIEŃ 12
Odchudzanie innowacyjnymi metody w kieleckiej Manufakturze Sylwetki

Dziewczyny z Biura Prasowego Targów Kielce ostro trenują przed FIT Weekendem 2018! Do końca ich wyzwania zostało 38 dni. Odchudzanie Pauliny z Targów Kielce zostało dodatkowo wsparte innowacyjnymi rozwiązaniami przy użyciu specjalnie zaprojektowanych maszyn służących do modelowania sylwetki – a wszystko dzięki uprzejmości kieleckiej Manufaktury Sylwetki.

Paulina korzysta z limfodrenażu, rolek oraz bieżni, która działa zarówno na podciśnienie, jak i podczerwień. Podciśnienie powoduje ściąganie większej ilości krwi w dolne partie ciała – co przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej. Natomiast promieniowanie podczerwone pozwala na błyskawiczne rozgrzanie tkanek i mięśni wzmagając krążenie i metabolizm.

Dodatkowo w ramach akcji FIT Weekend Challenge Manufaktura Sylwetki zaproponowała Kasi i Paulinie suplementacje marki FitLine wspomagającą odchudzanie i regenerację po treningu. Preparaty tej marki spełniają międzynarodowe wymogi jakości zgodnie ze standardami.

DZIEŃ 10
Smacznego! 

Dziewczyny dzień zaczynają zdrowym koktajlem! Kasia z bananem, siemieniem lnianym, mlekiem kokosowo-migdałowym, a Paulina piję koktajl ze świeżego soku z ananasa, szpinaku, truskawki i mleka kokosowego! Mniam!

DZIEŃ 7
Wyzwanie dla Filipa Chajzera

Czy Filip Chajzer podejmie wyzwanie Kasi i Pauliny z Targów Kielce oraz Healthy CURLY LifeStyle? #filippodejmijwyzwanie

Filip Aleksander Chajzer podejmij wyzwanie i dołącz do nas! Robimy rzeczy, których nigdy wcześniej nie próbowałyśmy!…

Opublikowany przez Paulina Świder-Staszewska Piątek, 9 marca 2018

Wyzwanie karate – zrealizowane 

O tym jak wyglądają walki karateków będzie można przekonać się już 21 kwietnia podczas FIT Weekend w Targach Kielce. 

Fot. Szafulskafotografuje

Dziewczyny z Biura Prasowego Targów  i trenerzy Healthy CURLY LifeStyle mieli okazję trenować w Klubie Karate Kyokushin CHIKARA Kielce  pod okiem Ernesta Miszczyka.

Fot. Szafulskafotografuje

DZIEŃ 6
Zrób sobie prezent na Dzień Kobiet i podejmij wyzwanie!

Z okazji Dnia Kobiet wszystkim paniom życzymy samych wspaniałości
i  zachęcamy do przyłączenia się do akcji Targów Kielce –  FIT Weekend Challenge i zmiany dotychczasowego stylu życia!

Kasia i Paulina z Biura Prasowego Targów Kielce, które sześć dni temu rozpoczęły 50-dniowe wyzwanie FIT Weekend Challenge, dzień 8 marca rozpoczęły od porannego, intensywnego treningu wraz z Kasią I Przemkiem Kiczor z Healthy CURLY LifeStyle. Podczas ćwiczeń, za pośrednictwem TVP Info, zaprosili wszystkie panie w naszym kraju na FIT Weekend w Targach Kielce oraz do udziału w zabawie i do stawiania przed sobą nowych wyzwań!

DZIEŃ 5
FIT Weekend Challenge to nie przelewki! Zobaczcie sami

FIT Weekend Challenge! Podejmij wyzwanie z Targami Kielce!

Katarzyna i Paulina z Biura Prasowego Targi Kielce S.A. podjęły wyzwanie! Cel Pauliny to zrzucenie od 3 do 8 kilogramów. Kasia ma inne zadanie: zbudować formę i przybrać na wadze 3/4 kilo. Finał metamorfozy dziewczyn odbędzie się już w kwietniu, podczas Fit Weekendu – najważniejszego wydarzenia branży fitness i kulturystyki w Polsce 🙂 Dziewczyny z Targów wspierają trenerzy personalni Katarzyna Kiczor i Przemek Kiczor z Healthy CURLY LifeStyle oraz Paulina i Marta z Nowamed!

Opublikowany przez FIT Weekend Piątek, 9 marca 2018

 

DZIEŃ 4
Dziewczyny z Targ
ów Kielce podjęły kolejne wyzwanie!

Tym razem Kasia i Paulina z Biura Prasowego Targów Kielce wraz
z trenerami personalnymi podjęli się morsowania, by zregenerować swoje siły po intensywnych ćwiczeniach!

– Regeneracja to nieodłączna cześć treningu, którą należy traktować na równi z ćwiczeniami fizycznymi, by efektywnie dbać o swoje zdrowie i o swoją sylwetkę. Skuteczne sposoby na odnowę sił to, między innymi odpoczynek między treningami, sen, zbilansowane odżywianie, suplementacja, relaks, sauna, ciepłe i zimne prysznice, masaż czy właśnie morsowanie – wyjaśnia Przemek Kiczor, trener personalny z Healthy CURLY LifeStyle.

Finał metamorfoz dziewczyn, już w kwietniu podczas FIT Weekendu w Targach Kielce – najważniejszego wydarzenia branży kulturystyki i fitness
w Polsce. Widząc upór i zawziętość dziewczyn z Biura Prasowego Targów nie możemy się już doczekać ukończenia challengu, by móc zobaczyć ich przemianę!

DZIEŃ 2
FIT Weekend Challenge – zdrowa rywalizacja

Fot. Szafulskafotografuje

Do końca zadania zostały 48 dni! Dziewczyny z Biura Prasowego Targów Kielce idą jak burza!

Kasię i Paulinę oprócz wyznaczonego celu, różni wiek, waga, wzrost – to wszystko jeszcze bardziej podkręca atmosferę rywalizacji, bowiem trenerzy personalni z Healthy CURLY LifeStyle, rozdzielili między siebie podopieczne!

Paulina aż do FIT Weekendu w Targach Kielce, będzie ćwiczyć pod okiem Kasi Kiczor, która opracowała dla niej trening składający się z trzech części.
Pierwsza część jest mobilizująco-rozciągająca i ma za zadanie przygotować ciało Pauliny do dużego wysiłku fizycznego i do zwiększenia jej zakresów ruchu. Dzięki temu w fazie drugiej, jaką jest trening siłowy, jest ona w stanie
w pełni wykorzystać swoje możliwości. Ten etap treningu ma zadanie mocno kształtować sylwetkę i prowokować jej ciało do uruchomienia spalania zasobów tkanki tłuszczowej. Ostatnią częścią naszego codziennego spotkania są interwały, przy których prawdziwe spalanie zaczyna się nie w czasie, ale po treningu
tłumaczy trenerka.

Natomiast Przemek Kiczor podjął się ćwiczeń z Kasią i opracował dla niej trening siłowy, który przy zachowaniu odpowiedniej diety ma za zadanie zwiększyć przyrost masy mięśniowej oraz poprawić sylwetkę. Oprócz tego
w treningu Kasi pojawia się sporo ćwiczeń rozciągających i mobilizacyjnych.

Treningi dziewczyn z Targów Kielce wraz z trenerami personalnymi z Healthy CURLY LifeStyle odbywają się codziennie i trwają około 1,5 godziny. Ponad 500 metrów kwadratowych do ćwiczeń udostępnia CrossFit Kielce, jedyny afiliowany klub w mieście i oficjalny partner akcji FIT Weekend Challenge.

 

DZIEŃ 1
FIT Weekend Challenge! Targi Kielce rzuciły 50-dniowe wyzwanie

Kasia i Paulina z Biura Prasowego Targów Kielce podjęły challenge. Cel Pauliny to zrzucenie od 3 do 8 kilogramów. Kasia ma inne zadanie: zbudować formę i przybrać na wadze 3/4 kilo. Finał metamorfozy dziewczyn odbędzie się już w kwietniu, podczas Fit Weekendu – najważniejszego wydarzenia branży fitness i kulturystyki w Polsce.

Dziewczyny z Targów wytrwale trenują pod bacznym okiem Kasi
i Przemka Kiczor z Healthy CURLY LifeStyle, pary najlepszych trenerów personalnych w Kielcach. Każdy kolejny dzień to nowe wyzwania. Challengowy team codziennie zawzięcie ćwiczy podczas treningów indywidualnych w jedynym afiliowanym klubie CrossFit Kielce, a także niebawem zmierzy się z zadaniami od instruktorów karate, muay thai, MMA czy pool dance. Intensywnemu wysiłkowi fizycznemu dziewczyn, towarzyszy specjalnie dostosowana do potrzeb każdej z nich dieta, o którą zadbały Paulina Piotrowska i Marta Kaleta z Nowamed.

Organizatorami FIT Weekend Challenge są Targi Kielce, Katarzyna i Przemek Kiczor z Healthy CURLY LifeStyle. Partnerami akcji są CrossFIT Kielce, Nowamed, Manufaktura Sylwetki, Szafulskafotografuje, Potravka I FitLine .